Het Team

Op school met de Bijbel Nederwoud werken vijftien personeelsleden.

De volgende functies treft u aan op onze school:
-De directie, bestaand uit een directeur en adjunct-directeur;
-Een Intern Begeleider voor stamgroep 1 t/m 4. Deze drie personen vormen samen het MT;
-Leerkrachten. De leerlingen van de stamgroepen 1 t/m 4 krijgen onderwijs van duo-leerkrachten;
-Een onderwijsassistent.
-Een VVE-medewerkster.

Daarnaast hebben we een deeltijd secretaresse en conciërge.
Regelmatig hebben we kort of langdurig stagiaires op onze school.

Albert van der Blom

Henk van Ravenswaaij

Corine van Geerestein

IB-er stamgroep 1 t/m 4
c.vangeerenstein@smdb-lunteren.nl

Janneke de Vries

Leerkracht stamgroep 1
j.devries@smdb-lunteren.nl

Mechelien Bos

Leerkracht stamgroep 1
m.bos@smdb-lunteren.nl

Margreet Duijzer

Leerkracht stamgroep 2
m.duijzer@smdb-lunteren.nl

Annette Landwaart

Leerkracht stamgroep 2
a.landwaart@smdb-lunteren.nl

Annet van der Rhee

Leerkracht stamgroep 2
a.vanderrhee@smdb-lunteren.nl

Annette Bouw

Leerkracht stamgroep 3
a.bouw@smdb-lunteren.nl

Tjana Habermehl

Leerkracht stamgroep 3
t.habermehl@smdb-lunteren.nl

Klaas Klein

Leerkracht stamgroep 4
k.klein@smdb-lunteren.nl

Jantine van Steenbergen

Leerkracht stamgroep 3 en 4
j.vansteenbergen@smdb-lunteren.nl

Anita van de Scheur

Onderwijsassistent
a.vandescheur@smdb-lunteren.nl

Mandy Buitink

VVE-medewerkster
m.buitink@smdb-lunteren.nl

Walenka Jansen

Gijs Harthoorn